Безперервні зусилля з просування висококласних медичних технологій

image
image
24

Роки досвіду і досягнень

Протягом понад 24 роки ми є ключовими партнерами для клінік та лікарень по всій Україні, пропонуючи комплексні рішення та новітні медичні технології.

Інновації та комплексні технологічні рішення є основою того, що ми робимо.

Наші інновації та передові можливості, засновані на багатолітньому досвіді наших партнерів, дозволяють нам забезпечувати підтримку медичних закладів – від найпростіших до найскладніших процедур; від проектування до остаточної стадії будівництва.

Ми постійно працюємо разом з нашими клієнтами, щоб наблизити їх до своїх пацієнтів, надаючи в режимі реального часу аналітичні дані та інформацію, якої вони потребують найбільше.

Наша комплексна система рішень надає життєво важливу інформацію медичному персоналу, щоб він міг надавати більш ефективну та гуманну допомогу, оскільки вона має найбільше значення.

Зараз як ніколи важливо забезпечити, щоб всі медики отримували всебічну підтримку з метою надання їм допомоги у порятунку життів.

Якщо ви знаєте TRUMPF MEDICAL, ви знаєте і HILLROM

Більше 24 років ми об’єднуємо кращі компанії-виробники висококласного медичного обладнання по всьому світу, щоб разом з ними підняти планку якості, безпеки та інновацій.

Ми досягаємо цього, поєднуючи медичні інновації з перевіреною якістю, майстерністю і спадщиною наших виробників. Ми більше спілкуємося з нашими клієнтами; дозволяючи їм дбати про своїх пацієнтів, як ніколи раніше. У постійно змінюваній сфері охорони здоров’я ми пишаємось тим, що постійно впроваджуємо інновації, щоб задовольнити сучасні потреби тих, з ким ми працюємо.

Ми розробляємо рішення які розраховані на майбутнє, та надійну якісну роботу протягом багатьох років

Американська компанія Hill-Rom більше 100 років працює для надання допомоги професіоналам в області охорони здоров’я, забезпечує ефективний догляд за пацієнтами. Концерн Hill-Rom включає в себе такі компанії, як: Trumpf Medical, Mortara, Aspen Surgical, Allen Medical і Liko. Широкий асортимент товарів і послуг компанії включає: функціональні ліжка (пологові, госпітальні, реанімаційні, баріатричні, пульмонологічні, реабілітаційні, ліжка з вертикалізацією), каталки, протипролежневі матраци, медичні меблі.

Ми оптимізуємо хірургічну ефективність та безпеку в динамічному середовищі операційної. наша місія – допомогти медикам забезпечити найкращий результат

Німецька компанія Trumpf Medical пропонує високотехнологічний асортимент продуктів і послуг для операційних: проектування та інсталяцію гібридних операційнихсистемні та мобільні столи, хірургічні, анестезіологічні, реанімаційні консолі, стельові і мобільні операційні світильники з відеокамерою і без. З ними ми фокусуємося на забезпеченні довіри і догляду в операційних кімнатах і відділеннях інтенсивної терапії.

image
image

Працюючи з найкращими командами та компаніями, ми забезпечуємо максимальну ефективність та безпеку в усіх клінічних середовищах.

sternmed 500x200 1 | STALMED.COM

SternMed GmbH - швидко зростаючий виробник медичного обладнання, розташований на півдні Німеччини. З нашою міжнародною командою експертів SternMed виступає за високу якість медичної техніки. Продукти SternMed виробляються спеціально для складних вимог повсякденної практики в області діагностичної візуалізації, рішень операційних і догляду за пацієнтами.

favero 500x200 1 | STALMED.COM

Італійська компанія Favero Health Projects більше 75 років пропонує все, що необхідно для створення сучасної клініки: каталки, crash cart, системи зберігання медикаментів та інструменту, меблі для операційних і CATH-лабів, меблі для медичного персоналу, крісла для діалізу і оглядові кушетки, педіатрична лінійка ліжок (госпітальні, реанімаційні, колиски), меблі та ліжка для VIP палат.

ken 500x200 1 | STALMED.COM

KEN A/S - це інноваційна компанія з більш ніж 70-річним досвідом розробки, виробництва, продажу і обслуговування мийно-дезінфікуючих машин. Спектр обладнання компанії KEN включає себе: мийно-дезінфікуючі машини для інструменту, лабораторного посуду, суден, взуття медичного персоналу, а також великі машини для дезінфекції операційних столів, ліжок, матраців, каталок, візків тощо.

videomed 500x200 1 | STALMED.COM

Досвідчена команда компанії Videomed більше 10 років займається дослідженнями і розробками інтегрованих відеорішень для операційних, та об'єднує високу якість продукції Trumpf Medical і пропонує нові, передові рішення. Основна увага в розробці приділяється тому, щоб зробити використання інтегрованих операційних систем простим, інтуїтивно зрозумілим та максимально зручним.